Rabo ClubSupport

09 september 2023


Rabo ClubSupport

Ook dit jaar is er weer de Rabo ClubSupportactie en natuurlijk doet Tennisclub Venray hieraan mee. 

Wat is dit jaar ons doel?
Graag willen wij een speelplaatsje voor kinderen op ons park realiseren en daar hebben wij geld voor nodig. Help jij een handje mee door jouw stem uit te brengen?   

Hoe werkt het precies? 
Van 4 t/m 26 september kunnen leden van de Rabobank stemmen. Let op: een rekening bij de Rabobank wil nog niet zeggen dat je lid bent. Meer informatie hierover, en antwoorden op enkele vragen, zijn te vinden op de site van de Rabobank: www.rabobank.nl/clubsupport. 

De Rabobank stelt veel geld beschikbaar voor verenigingen die bankieren bij de Rabobank. Hoe meer stemmen, hoe meer geld voor onze club. In oktober is de finale en wordt bekend hoeveel geld onze club van de Rabobank krijgt om te investeren in extra speelgenot voor de jeugd.   

Dus heb je een rekening bij de Rabobank? Word dan ook lid bij de Rabobank via de Rabo app of de website www.rabobank.nl (zelf regelen/lidmaatschap). Vervolgens kun je stemmen via de Rabo app of de website www.rabobank.nl (dit geldt natuurlijk ook als je al lid bent).  

Laat je stem niet verloren gaan!   

Nieuwscategorieën