Algemene Ledenvergadering

09 november 2022


Beste leden,

Op maandag 28 november houden we een Algemene Ledenveragdering. Iedereen ontvangt hiervoor nog een uitnodiging met agenda en bijlagen via mail. Tijdens de Algemene Ledenvergadering worden belangrijke onderwerpen besproken voor onze vereniging. Beslissingen genomen in de Algemene Ledenveragdering hebben rechtstreeks invloed op jou als lid. Het is daarom van belang aanwezig te zijn bij deze veragdering. Een greep uit de agenda:

  • Begroting 2023 (inclusief contributievoorstel) 
  • Voorstel tot wijziging regelement t.a.v. vrijwilligersdiensten. 
  • Bestuurswisseling (voordragen nieuwe voorzitter, Jos Baljet)

Voor vragen of opmekringen neem contact op met de sercretaris, [email protected].nl. 

Bestuur
Tennisclub Venray

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen